Image

Pojemniki i worki na odpady

Pojemniki na odpady medyczne – szeroki wybór

Przychodnie medyczne, szpitale, kliniki czy salony kosmetyczne – to właśnie w tych miejscach zastosowanie mają pojemniki na odpady medyczne. W naszym sklepie internetowym mamy ich szeroki wybór – proponujemy m.in. pojemniki na odpady medyczne 0,7 l i 1,0 l, 3,5 l , 2,0 l i 10 l . To, co wyróżnia je wśród pozostałych dostępnych na rynku pojemników, to konstrukcja.
Zarówno pojemnik na odpady medyczne 0,7, l , 1,0, l , jak i pojemnik na odpady 3 l i 10 l są zaprojektowane i produkowane w taki sposób, aby były w pełni bezpieczne m.in. dla pracowników, którzy będą dokonywać transportu i utylizacji odpadów. Materiał, z którego zostaną wykonane pojemniki, musi być odporny m.in. na:

 •  uszkodzenia mechaniczne,
 •  działanie środków chemicznych i wilgoci,
 •  przebicie czy przekłucie,

 

Aby zminimalizować ryzyko zakażenia, żaden pojemnik na odpady medyczne nie może zostać otwarty po zamknięciu. Oferowane przez nas pojemniki na odpady 0,7 , 1,0 l i 3,5 l posiadają też specjalne wycięcia do zdejmowania igieł.

 

Pojemniki na odpady medyczne o różnej pojemności

Podziału pojemników można dokonać , biorąc pod uwagę ich pojemność.
Proponujemy pojemniki na odpady medyczne o różnej pojemności. Jako właściciel prywatnej kliniki medycznej, salonu tatuażu czy gabinetu kosmetycznego zamówisz u nas:

 • pojemnik na odpady medyczne 0,7 l,
 • pojemnik na odpady medyczne 1,0 l,
 • pojemnik na odpady medyczne 3,5 l,
 • pojemnik na odpady medyczne 10 l.

 

Każdy nasz pojemnik na odpady medyczne 0,7l 1,0 l 3,5 l czy 10l jest zaopatrzony w specjalną etykietę, która pozwala m.in. na umieszczenie informacji o nazwie wytwórcy odpadów medycznych, podanie kodu medycznego czy określenie dat (wraz z godzinami) otwarcia i zamknięcia pojemnika.

Jesteś zainteresowany zamówieniem pojemników na odpady medyczne? Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

 

 

Worki na odpady medyczne o różnych pojemnościach

W ofercie posiadamy mocne worki na odpady medyczne 35 litrowe (20 szt w rolce ), 60 litrowe (20 szt w rolce ) oraz 120 litrowe (25 szt w rolce ) w kolorze czerwonym ( kod odpadu 180103*) , niebieskim ( kod odpadu 180104 )oraz żółtym ( kod odpadu 180106* ) .

Worki na odpady medyczne różnią się oznaczeniami kolorystycznymi – dostępne są worki: czerwone, żółte, niebieskie. Od koloru worka zależy to, jakie odpady medyczne będzie można w nim przechowywać. Podziału worków na odpady można dokonać też, biorąc pod uwagę ich pojemność.
Proponujemy worki na odpady medyczne o różnej pojemności. Jako właściciel prywatnej kliniki medycznej, salonu tatuażu czy gabinetu kosmetycznego zamówisz u nas:

 • worki na odpady medyczne 35 l (20 szt w rolce),
 • worki na odpady medyczne 60 l (20 szt w rolce),
 • worki na odpady medyczne 120 l (25 szt w rolce),

 

Zainteresowany zamówieniem worków na odpady medyczne? Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Worki na odpady medyczne – szeroki wybór

Przychodnie medyczne, szpitale, kliniki czy salony kosmetyczne – to właśnie w tych miejscach zastosowanie mają worki na odpady medyczne. W naszym sklepie internetowym mamy ich szeroki wybór – proponujemy m.in. worki na odpady medyczne 35 l, 60 l, 120 l.

To, co wyróżnia je wśród pozostałych dostępnych na rynku worków, to konstrukcja.
Zarówno worek na odpady medyczne 35 l, 60 l , jak i worek na odpady 120 l są zaprojektowane i produkowane w taki sposób, aby były w pełni bezpieczne m.in. dla pracowników, którzy będą dokonywać transportu i utylizacji odpadów. Materiał, z którego zostaną wykonane worki, musi być odporny m.in. na:

 • działanie środków chemicznych i wilgoci,