Image

Sprawozdania BDO

Kompleksowa pomoc w wypełnianiu sprawozdań BDO

Rejestracja w systemie BDO nie jest jedynym obowiązkiem przedsiębiorców dotyczącym odpadów. Jeżeli ze względu na prowadzoną działalność gospodarczą musiałeś zarejestrować się w BDO, ciąży na Tobie również obowiązek sprawozdawczości. Sprawozdania BDO trzeba składać drogą elektroniczną co roku. Firmy wytwarzające odpady muszą składać sprawozdanie z wytworzonych ilości za zeszły rok zawsze do 15.03. Np :

  • Sprawozdania BDO za 2020 r. musiały złożyć do 15 marca 2021 r.

 

Nie odnajdujesz się w rejestrze BDO lub ze względu na nadmiar pracy nie masz czasu, aby samodzielnie zadbać o kwestie formalne? Jeżeli Twoja firma działa na terenie jednego z następujących miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Malbork, Rumia, Wejherowo, Kartuzy lub Pruszcz Gdański, sprawozdania BDO możemy przygotować za Ciebie.

 

Sprawozdania BDO – skoncentruj się na biznesie, formalności zostaw specjalistom

Obowiązek sprawozdawczości w zakresie BDO to kolejna formalność, jaką zostali obciążeni przedsiębiorcy. Niestety, przygotowując sprawozdanie, łatwo popełnić pomyłkę, którą następnie będzie trzeba wyjaśnić. Jeżeli chcesz tego uniknąć, skorzystaj z naszej pomocy.

Oferujemy:

  •  Sprawne i szybkie przygotowanie sprawozdania BDO – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Malbork, Rumia, Wejherowo, Kartuzy czy Pruszcz Gdański to miasta, z których pochodzą klienci, dla których pracujemy.
  • Krótkie terminy realizacji. Wiemy, że w biznesie liczy się szybkie tempo. Nie zajmiemy Ci wiele czasu – zadamy jedynie niezbędne pytania, dzięki którym będziemy mogli przygotować prawidłowe sprawozdanie BDO.
  • Poprawne przygotowanie sprawozdania BDO. Możesz na nas liczyć – od wielu lat wspieramy przedsiębiorców w obowiązkach z zakresu ochrony środowiska.

Nie wiesz, czy i jakie sprawozdanie BDO musisz złożyć? Skontaktuj się z naszym doradcą. Sprawdzimy, czy masz obowiązki w zakresie sprawozdawczości i – w razie potrzeby – pomożemy Ci w formalnościach. Dzięki merytorycznemu wsparciu będziesz mógł w pełni skoncentrować się na prowadzonym biznesie.