Image

Wypożyczalnia samochodów do 3,5t

SAMOCHODY DOSTAWCZE DLA FIRM
Wypożyczalnia samochodów dostawczych DANMED przygotowała atrakcyjną ofertę wynajmu pojazdów dla firm. U nas wynajem średnio- i długoterminowy samochodu dostawczego to czysta przyjemność! Działamy szybko, a formalności zredukowane są do minimum. Wynajem samochodu dostawczego jeszcze nigdy nie był tak prosty!

 

Wynajem samochodów dostawczych to doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz rozbudować flotę firmowych pojazdów, zatrudniasz nowych lub sezonowych pracowników, a także jeśli działalność Twojej firmy odbywa się z dala od jej siedziby. Gwarantujemy przejrzystą i elastyczną umowę, atrakcyjne rabaty . Przekonaj się sam, jak wygodny jest wynajem samochodów dostawczych dla firm w DANMED

 

SAMOCHODY DOSTAWCZE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH
Musisz przewieźć nowe meble ze sklepu, a może przeprowadzasz się na drugi koniec kraju? Wybierz wynajem samochodów dostawczych do 3,5 tony. Dostępne w naszej flocie pojazdy świetnie sprawdzą się w każdych warunkach. Zróżnicowane pod względem wielkości przestrzeni ładunkowej samochody dostawcze wynająć możesz na dowolny okres .

Aby wynająć samochód dostawczy, nie musisz posiadać specjalnego prawa jazdy – wśród naszych propozycji aut dostawczych na wynajem znajdują się pojazdy do 3,5 tony, które możesz prowadzić z prawem jazdy kat. B. Oferujemy:

 

  • wynajem krótkoterminowy
  • wynajem średnioterminowy

 

Za dodatkową opłatą możliwe podstawienie i odebranie samochodu dostawczego na terenie województwa pomorskiego.